خوشبو کننده هوا عطرینه رایحه خیار


محصولات قابل دسترسی: محصول موجود
چاپایمیل
17000 تومان
مقدار:

توضیحات :

عطرینه محلولی چند منظوره است که کاربردهای مختلفی دارد و در روایح و حجم های متنوعی عرضه می گردد. با عطرینه برای همیشه از شر بوهای نامطبوع خلاص شوید. محلول عطرینه روی هر سطحی بنشیند آن را ضدعفونی می کند. با عطرینه می توانید سلامت را به خانه و محل کار خود بازگردانید.

عطرینه را با خیال راحت استفاده کنید. تایید شده است که این محصول، حساسیت تنفسی و پوستی ایجاد نمی کند. چون بر عکس خوشبو کننده های گازی، در تولید آن از گازهای بوتان و پروپان استفاده نشده است. محلول عطرینه، حلال اصلی آن، آب بوده و رایحه به همراه آب بیرون می آید. و از طرفی در انتخاب روایح آن دقت لازم بعمل آمده است تا برای عموم افراد حساسیت زا نباشد.

محلول عطرینه حاوی درصد بالایی از روایح مرغوب و با کیفیت (Fine Fragrance) است. کیفیت روایح تا حدی است که می توان از آنها بر پایه دانش آروما کولوژی (Aroma chology) در بهبود حالات روانی افراد نیز بهره برد.

خوشبو کننده های گازی و مضراتشان :

۱- اغلب بصورت کپسولی بوده و حاوی گازهای بی بوی بوتان و پروپان و مقداری رایحه می باشد. گاز تحت فشار در هنگام اسپری به همراه خود مقدار کمی رایحه بیرون می آورد. معمولا تنفس این گازها در برخی افراد، سردرد و تنگی نفس ایجاد می کند.

۲- فاقد مواد خنثی کننده در نتیجه مخلوط شدن با بوهای نامطبوع

۳- چون بصورت گازی هستند دارای ماندگاری بسیار پایین می باشند.

در بسیاری از خوشبو کننده های موجود در بازار، روایح صنعتی ارزان قیمت و بی کیفیت استفاده می شود تا قیمت این محصولات ارزانتر تمام شود. غافل از اینکه این روایح برای بسیاری از افراد ایجاد حساسیت، تنگی نفس و سر درد می کند. در اغلب خوشبو کننده های موجود در بازار، هیچ کاری برای از بین بردن بوی بد انجام نمی شود بلکه فقط بوی خوش به بوی بد اضافه می گردد و در نتیجه فضایی نامطبوع تر ایجاد می شود، در حالیکه عطرینه بجای پوشاندن بوهای نامطبوع و ایجاد فضایی سنگین تر، آنها را حقیقتا خنثی می کند.

عطرینه، محصول سالمی است که از طریق ایجاد حسی از طبیعت، سلامتی و شادابی را برایتان به ارمغان می آورد.

ویژگی های خوشبو کننده هوا عطرینه رایحه خیار :

- ضدعفونی کننده قوی

- خنثی کننده (از بین برنده کلیه بوهای نامطبوع)

- خوشبو کننده فضا (همراه با ماندگاری بالا و ضد حساسیت)

- خیار: آرامش بخش، ایجاد تازگی و شادابی، جز روایح سرد محسوب می شود.

فروشگاه اینترنتی محصولات نانو

تماس با ما

  • آدرس : تهران - میدان نبوت - پاساژ نبوت - طبقه اول - پلاک 85
  • با ما تماس بگیرید : 77249267-021
  • nanosmart.ir@gmail.com