خوشبو کننده کفش مردانه عطرینه


محصولات قابل دسترسی: محصول موجود
چاپایمیل
14500 تومان
مقدار:

توضیحات : 

سلامت و نظافت پا بعنوان قلب دوم بدن از اهمیت خاصی برخوردار است. پا از جمله محل‌هایی است که بسیار بو می‌گیرد و این معضل غالبا در بسیاری از آقایان وجود دارد. باکتری هایی که در محیط مرطوب و تاریک رشد می کنند، باعث ایجاد بوی بد در پاها می شوند. لذا برای جلوگیری و از بین بردن بوی بد پاها و کفش ها، باید جلوی رشد و تکثیر این باکتری ها گرفته شود. کفش ها و پاها را باید تمیز نگه داشت و کفش ها را در هوای آزاد قرار داد تا بوی بد نگیرند. اما این تنها برای رفع مشکل کافی نیست. به این منظور راه حل هایی مطرح شده اند که عموما روش های سنتی می باشند. این روش ها در کنار رفع مشکل عموما دارای معایبی نیز هستند که این امر سبب می شود تا خیلی از افراد به سراغ آن ها نروند.

اسپری کفش عطرینه برای اولین بار بدون بروز هیچ عارضه جانبی مشکل را بطور کامل حل کرده است.

ویژگی های خوشبو کننده کفش مردانه عطرینه :

- وجود بوی خوش در اسپری کفش علاوه بر تلطیف فضای کفش و جوراب به خاصیت آنتی باکتریالی آن کمک می کند. از آنجا بوهای مختلف فرکانس های مختلفی ایجاد می کنند محدوده فرکانس های ایجاد شده توسط عطر موجود، به توقف رشد باکتری ها و قارچ ها منجر می شود. در واقع بصورت غیر مستقیم به افزایش خاصیت آنتی باکتریالی کمک می کند.

- خاصیت خنثی کنندگی این محلول باعث می شود تا بوی بد و خوب با هم مخلوط نشوند تا بویی مشمئز کننده تر ایجاد شود، بلکه بوی بد کاملا از بین می رود.

- طبق آزمایشات انجام گرفته و تایید شده توسط وزارت بهداشت و نیز سازمان غذا و دارو ماده آنتی باکتریال اسپری کفش علاوه بر اینکه در تماس با پوست هیچ گونه عارضه ای ایجاد نمی کند، به سرعت باکتری ها، قارچ ها و سایر اجرام بو زا را از بین می برد.

- خنثی کننده بوهای نامطبوع

- پیشگیری از بیماری های پوستی پا

- ضد عفونی کننده سطوح داخلی کفش

- حذف باکتریها و قارچها و بوی نامطبوع کفش

- خوشبوکننده جوراب، پا و فضای داخلی کفش

- بسیار مقرون بصرفه به دلیل مانگاری فوق العاده زیاد

فروشگاه اینترنتی محصولات نانو

تماس با ما

  • آدرس : تهران - میدان نبوت - پاساژ نبوت - طبقه اول - پلاک 85
  • با ما تماس بگیرید : 77249267-021
  • nanosmart.ir@gmail.com