پک تمیزکننده و ضد عفونی کننده LCD & LED نانو


محصولات قابل دسترسی: محصول موجود
چاپایمیل
15000 تومان
مقدار:

توضیحات :

پک تمیز کننده LCD & LED نانو از مواد بیولوژیک و با تکنولوژی نانو تهیه شده که کاملاً از محصولات مشابه دیگر به خاطر کیفیت منحصر بفردش متمایز بوده و با یک بار مصرف، آنرا با کالای دیگر عوض نخواهید نمود . سطوح تمیز شده با پک تمیز کننده LCD & LED نانو به خاطر داشتن خواص آنتی استاتیک بسیار دیرتر از محصولات مشابه گردوخاک را جذب میکند و ضمناً به خاطر آنکه از مواد بیولوژیک ساخته شده موجب حفاظت از محیط زیست میگردد.

پک تمیز کننده LCD & LED نانو که با استفاده از فن آوری نانو تکنولوژی از عصاره های طبیعی فرموله گشته نسبت به محصولات مشابه دارای خواص منحصر به فرد ذیل می باشد :

۱- عدم سمیّت

پک تمیز کننده LCD & LED نانو برخلاف محصولات مشابه که دارای قدرت اسیدی یا قلیائی میباشند و موجب صدمه زدن به سطوح در اثر مرور زمان میگردد، اما این محصول که شما در اختیار دارید به هیچ وجه اسیدی یا قلیائی نبوده و نه تنها به سطح زیانی نمیرساند بلکه در صورت آلوده شدن دست شما نیازی به شستشوی آن نمی باشد .

۲- حفاظت از محیط زیست

پک تمیز کننده LCD & LED نانو از آنجائیکه در ساخت این محصول از الکل استفاده نشده است سطح تمیز شده با این محصول از تخریبهای ناشی از استفاده از الکل مصون خواهد بود و بعلاوه محیط زیست نیز از آلوده شدن حفظ میگردد .

۳- استفاده از مواد اولیه کاملاً طبیعی و داخلی

پک تمیز کننده LCD & LED نانو با استفاده از عصاره های گیاهی و طبیعی به روش نانو تکنولوژی فرموله گردیده است .

نحوه استفاده :

بهترین شرایط استفاده اسپری نمودن پاک کننده از فاصله ۲۰ سانتی متری بر روی سطح مورد نظر و تمیز نمودن با پارچه لطیف مخصوص که همراه پاک کننده میباشد . لطفا از پارچه های متفرقه بجهت احتمال خش افتادن سطح حساس خوداری فرمائید. 

ویژگی های پک تمیزکننده و ضد عفونی کننده LCD & LED نانو :

اولین پاک کننده LCD & LED به روش نانو تکنولوژی و فرموله شده از مواد طبیعی در جهان، بدلیل آنکه در فرمولاسیون آن الکل وجود ندارد تاثیر مخرب بر روی سطح نمیگذارد دارای خواص آنتی استاتیک که به مدت یک ماه از نشستن گرد و خاک ، پرز، چربی و اثر انگشت روی سطح جلوگیری می نماید. (صفحه LCD & LED درون خانه) دارای خاصیت آنتی باکتریالی بسیار قوی در نتیجه شما هر زمان بخواهید هر سطحی را ضد عفونی کنید می توانید از این محصول استفاده نمائید.

 

فروشگاه اینترنتی محصولات نانو

تماس با ما

  • آدرس : تهران - میدان نبوت - پاساژ نبوت - طبقه اول - پلاک 85
  • با ما تماس بگیرید : 77249267-021
  • nanosmart.ir@gmail.com